Investeerimise võimalused

Maja kaheksa korteriga Tapa kesklinna. Võimalus ka tulla kaasinvestoriks summaga 300 000€. Omaraha tootlus minimaalselt 7%. Maja mahu tõstmisel ning hoovile kuni nelja ridaelamuboksi väljaehitamisel suureneb ka tootlus. Olemas eelkokkulepped Tapa suurima tööandjaga (Kaitsevägi), et korterid välja üürida pikaajaliselt. Hetkel käib maja ettevalmistus ehitustöödeks. Praeguste ehitustööde käigus ehitatakse välja ka pööningu korrus.

Tapa linnas on toimunud poole aastaga positiivne muutus ja eluolu paranemine. Rongiga Tallinna kesklinnast kuni 50 minutit ja autoga 1 tund.

Majast on võetud kahjurite ja seente proovid ning ühtgi tõsist probleemi ei eksisteeri, rekonstrueerimistööde käigus vahetatakse välja vaid mõni üksik palk ja vahelaed, mis on saanud niiskuskahjustusi.

Tegemist on pakkumisega investoritele kes soovivad saada tulevikus kapitali kasvu ja kuni selleni rahavoogu. Tegemist ei ole laenulepinguga ja investor saab osa kapitalikasvust alles siis kui maja müüakse edasi. Võimalus teha seda koos praeguse meeskonnaga või üksinda. Investorilt ootame 300 000€ investeeringut või osta ära maja koos tehtud töödega hinnaga 50 000€.